יום שני, 17 בפברואר 2014

בחירתמאמן כושר אישי

הרבה אנשים כיום מתאמנים ויש קהל די גדול שמתאמן עם מאמן כושר אישי בחוץ ובחדרי הכושר, בכל הגופים הגדולים מנסים להתאים את המאמן לפי המטרות של המתאמן אבל המתאמן בעצם לא בחר בו, הוא לא יודע כלום על המאמן הזה. רוב המתאמנים סומכים על היועצים למיניהם והרבה מיקרים שצריכים מאמן אישי נופלים לטמיון בגלל חוסר התאמה למקרה.

עכשיו לכל האלה שבאמת מחליטים להשקיע את מיטב כספם בנושא, צריכים לדעת כיצד לבחור את המאמן שלהם ואת הבחירה צריך לעשות על פי מספר קריטריונים והם מאוד חשובים כדי שתוכלו להגיע למקסימום שלכם וזה אפשרי.
בראש ובראשונה צריך לבדוק את רמת המקצועיות של המאמן וזה מתחלק לשתי פרמטרים.
1- המאמן צריך להציג את התעודות שלו ואילו הכשרות הוא עבר, אצל מי והאם הוא מוסמך ללמד אותך להתאמן עם הציוד שהוא עובד איתו.
2- הניסיון של המאמן וכמה זמן הוא באמת פעיל בתחום, האם זה התחום היחידי שהוא עוסק בו ולא לומד מקצוע אחר, כמה מתאמנים הוא הדריך ואני מדגיש האם הוא מתעדכן עם ההמלצות החדשות לכל מטרה שהוא עוסק בא.
כמובן שאם יש לו אתר אינטרנט אז חשוב שיציג כמה שיותר אינפורמציה לגבי התעודות שלו והניסיון שלו, מכוון שיש הרבה מאמנים שאין להם מושג מה הם עושים או מלמדים את המתאמנים שלהם ומה ההשלכות של זה בסוף. בנוסף יציג את ההתקדמות שלו בידע כי זה תחום שכל הזמן מתפתח ומשנה את צורת החשיבה שלו. המאמן מתעסק עם בני אדם וזה לא שונה משאר המקצועות המקבילים בתחום, לכן יש לזה חשיבות מאוד גבוהה והוא חייב להיות כמה שיותר מודע ורגיש לנושאים האלה.
שנית נדבר על איך נראה המאמן שלך. אחרי הכול אנחנו שואפים להיות כמוהו או משהו דומה לו. הוא חייב להיות סוחף וכמה שיותר בענינים, זה אחד מהטריגרים שעושים את זה למתאמן. המאמן חייב לחיות את אורח החיים הבריא ואת האימונים שלו המתאמן צריך לשאוף לעשות.
רוב האוכלוסייה לא מחפשים את אימונים הקיצונים לכן מאמן צריך להיות אחד שעובד על כל סוגי האימונים.
שלישית נדבר על הזמינות של המאמן והיכן הוא עובד, לדוגמה אם אתה מחפש מאמן בקירבת מגוריך אז תמקד את החיפוש באינטרנט כך תוכל לקבל את התוצאות הטובות ביותר בשבילך. מאמן שמתפזר לשטח גדול מידיי לא בהכרח יכול לתת לך את המענה שאתה מחפש וזה יכול להרחיק אותך מהמטרות שלך.
בנוסף חשוב לוודא שהמאמן יכול לתת מענה קצת מעבר לשעה או השעתיים שאתם לוקחים את שירותיו, הוא צריך להיות זמין לכל שאלה ולהיות מסוגל לנהל איזה שהוא ערוץ עם המתאמנים שלו כי תמיד יש שאלות ולא תמיד יש זמן לאחר האימון או משהו דומה כי מאוד קשה לגרום למתאמן לעשות שינוי בשעתיים בשבוע.
אני מקווה שעזרתי לכל מי שקרא את המאמר איך לבחור את המאמן כושר שאתם מחפשים. חשוב לזכור שהקשר עם המאמן שלכם הוא מאוד חשוב, אני יכול לומר שחלק גדול מהלקוחות שלי אני בקשר מאוד טוב איתם. ויותר חשוב שמאמן כושר אישי הוא יותר ממאמן והוא לכל החיים.

מאמן כושר אישי בראשון לציון והסביבה מורכב ממגוון אימונים אישיים ותוכניות תזונה, לכל קבוצות הגיל וכל סוגי האוכלוסייה.
y-sport מספקים שירותי כושר ותזונה נכונה לכל מטרה שתשפר את ההגשה, המראה והביטחון...
החזון של y-sport מאמן אישי מראשון לציון לאורח חיים בריא הוא:
"אורח חיים בריא מתחיל בצעד קטן של כושר"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה